پیام دبیر کمیته اجرایی نهمین کنفرانس ملی نیروگاههای برق ایران

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/epgc9/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

 تأمين انرژي الکتريکي نقشی اساسی در توسعه فرهنگی ، اجتماعی ، علمی و صنعتی هر کشور دارد .به همين جهت صنعت برق در برنامه های کلان توسعه جمهوري اسلامي ايران از جنبه‌هاي مختلف مورد توجه قرار گرفته است.
     جايگاه بخش توليد در صنعت برق، جايگاهي ممتاز و مهم به شمار مي‌آيد که حجم سرمايه‌گذاري انجام شده و سطح تکنولوژي و دانش فني به کار گرفته شده در اين بخش نیز نشاند هنده این اهمیت بالاست.
      بخش توليد در واقع محل اتصال و هم‌افزايي رشته‌هاي مختلف علوم و مهندسي با گرايش‌هاي آنها است. رشته‌هاي مهندسي برق، مکانيک، عمران، شيمي، مواد و متالوژي و برخي از رشته‌هاي علوم در کنار يکديگر نیروگاهها را به عنـوان محصول نـهايي ارائه مي‌نمايند. بنابراين بدون شک نهمین کنفرانس ملی نیروگاههای برق ایران را مي‌توان رويدادي بزرگ و محل حضور و به اشتراک گذاشتن آخرين يافته‌هاي محققان کشور تلقي نمود. اينک در نهمین کنفرانس نیروگاههای برق ایران ، حضور و حمايت از انجمن‌هاي علمي - تخصصي مرتبط در کشور  به صورت مضاعف بر غناي کنفرانس افزوده است.
      مقدم کليه محققان عزيز و گرانقدر کشور را براي حضور و ارائه يافته‌هاي مطالعاتي و تحقيقاتي گرامي داشته و به اين وسيله از کليه عزيزان دعوت می گردد تا با تدوين يافته‌هاي خود در قالب مقالات علمي - تخصصي در رشد و اعتلاي اين رويداد علمي مشارکت نمايند.

دبیر کمیته اجرایی آقای مهندس عباسی